„Dobrý večerPosílám něco, co jsem sám vyrobil“
Tohle nám bylo zasláno a my to rádi zveřejníme… Pošlete nám své dílo do zprávy na Facebooku a můžete se s ním pochlubit i ostatním!
„Dobrý večerPosílám něco, co jsem sám vyrobil“
Tohle nám bylo zasláno a my to rádi zveřejníme… Pošlete nám své dílo do zprávy na Facebooku a můžete se s ním pochlubit i ostatním!