Ahoj, chtěla jsem se pochlubit, trochu jsem si oživila koupelnu… Ještě mě čeká pár dalších maleb na stěnách bez šablon vlastní výroby… To udělám zase příště
Ahoj, chtěla jsem se pochlubit, trochu jsem si oživila koupelnu… Ještě mě čeká pár dalších maleb na stěnách bez šablon vlastní výroby… To udělám zase příště