Stává se vám také, že otevřete rajčatový protlak a použijete z něj jen 2 lžičky?
Není dobré, když zbytek dáte do lednice, necháte ho tam týden a nakonec zjistíte, že zbytek je plesnivý a nepoužitelný.
A také není dobré ze zdravotních důvodů uchovávat potraviny již v naložené konzervě po dlouhou dobu..
Pokud chcetezachovat to, co jste nespotřebovali, zkuste toto..
Rajčatový protlak, který nespotřebujete, přikryjte plastovou fólií a dejte ho do mrazáku na další den.
Pomocí otvíráku na konzervy otevřete druhou stranu a obsah vymačkejte do potravinové fólie a vytvořte si dávku, kterou opět uložíte do mrazáku.
Když pak budete potřebovat menší množství, stačí ji vyndat, odříznout jen tolik, kolik potřebujete, a vložit zpět do mrazáku.
