Váš hrnec je spálený a vy si myslíte.
„No, nikdo to přece nebude drhnout.“?
Omyl..než ho vyhodíte, zkuste tuto metodu.
Do připáleného hrnce nalijte vodu a ocet v poměru 1:1, samozřejmě podle jeho objemu… Takže pro lepší představu… hrnec Ø 20 1 šálek vody 1 šálek octa… Přiveďte k varu… Pak vypněte oheň a přidejte 2 lžíce jedlé sody… Nechte 30 minut odstát a zkuste ho vydrhnout drátěnkou… Pokud odstraníte jen část připáleniny, postup opakujte…