„Hezký den. Už nějakou dobu sleduji příspěvky na vašich stránkách a spousta z nich mě opravdu zaujala. protože jsem také docela kreativní člověk a prošla jsem uměleckou školou, čas od času mě nadchne něco nového a chci si to vyzkoušet, rozhodla jsem se také trochu přispět svou tvorbou. Mou největší láskou je drátkování, dále pak modelářství (FIMO) a také jsem se věnovala kreslení, zdobení dortů a perníčků…dokonce jsem si vyrobila svatební šaty ze záclon (na Halloween)…proto vám posílám pár fotek a odkazy na mé FB stránky, kde si můžete prohlédnout všechny mé výtvory – nebo alespoň výběr těch lepších. Předem moc děkuji za zveřejnění a těším se na nové příspěvky od vašich fanoušků/fanoušků.
S pozdravem, Děanovská Jana.“
