„Dobrý den.Chtěla bych pochválit práci své tchyně, která, protože se nedívá na televizi, ale poslouchá (podle svých slov), si vždycky najde nějakou zábavu.Tvrdí, že člověk není nikdy dost starý na to, aby se naučil něco nového..a já si myslím, že má pravdu..co říkáte? Ta technika se jmenuje sutaska..budu ráda, když ji zveřejníte. hezký den“