Moje první pletená kabelka s aplikací. Použila jsem k tomu deku.Ano, deku.-)). Koupila jsem si bílou , kterou jsem rozstříhala na levný materiál motouz. Pletla jsem na velkých jehlicích.
Moje první pletená kabelka s aplikací. Použila jsem k tomu deku.Ano, deku.-)). Koupila jsem si bílou , kterou jsem rozstříhala na levný materiál motouz. Pletla jsem na velkých jehlicích.